DogsLikeFish

100% natūralus, holistinis papildomas maistas Jūsų augintiniams, 

pagamintas iš Baltijos, Barenco ir Šiaurės jūrose sugautos žuvies

DogsLikeFish

misija - gaminti gyvūnams kokybišką, natūralų maistą iš žuvies

Prekės ženklo DogsLikeFish gamintojo - Latvijos bendrovės "NOVA TRADER",  komandoje dirba naminių gyvūnų mylėtojams pasišventę specialistai, turintys ilgametę patirtį žuvies perdirbimo srityje.

Latvija, šalis, turinti prieigą prie jūros, turi senas žuvies produktų perdirbimo ir vartojimo tradicijas bei kultūrą.

Atsižvelgiant į besikeičiančią mitybą ir perėjimą prie natūralios ir sveikos mitybos bei gyvenimo būdo, kompanija siekia, kad mūsų augintiniai maitintųsi taip, kaip maitinamės mes – sveikai ir teisingai, todėl žuvies produktai yra ypač svarbūs augintiniams.

Kompanija vertina savo gaminių kokybę ir natūralumą, todėl neatsitiktinai pasirinko ekologiškai švarią vietą Rygos įlankos pakrantėje garsiajame kurortiniame Jūrmalos mieste.

Turėdami dešimties metų žuvies perdirbimo patirtį, kompanijos specialistai sugebėjo sėkmingai pritaikyti savo žinias naminių gyvūnų maisto papildų gamyboje. DogsLikeFish tikisi, kad tai taps neatsiejama jūsų augintinio skanios ir sveikos mitybos dalimi!

DogsLikeFish pagrindinis tikslas – puoselėti savo augintinių sveikatą.


Nepakeičiamos aminorūgštys

Nepakeičiamos aminorūgštys – tai amino rūgštys, kurių šuns organizmas negali susintetinti, todėl jas būtina gauti su maistu, kitaip nei nepakeičiamos aminorūgštys, kurias organizmas gali susintetinti pats.

10 nepakeičiamų aminorūgščių, reikalingų šunų mitybos poreikiams patenkinti:

*ARGININAS: stimuliuoja imuninę sistemą ir somatotropinio hormono (augimo hormono) gamybą, palaiko kepenis, skatina amoniako detoksikaciją.

*HISTIDINAS: skatina histamino susidarymą, yra glaudžiai susijęs su skausmo malšinimu, plečia smulkias kraujagysles, kad paskatintų skrandžio rūgšties sekreciją.

*ISOLEICINAS ir *LEICINAS (žr. VALINAS, LIZINAS): skatina šuniukų kaulų augimą ir skatina skrandžio rūgšties sekreciją.

*METHIONINAS: skatina tulžies pūslės veiklą, padeda išvengti riebalų kaupimosi kepenyse, subalansuoja šlapimo pH aplinką ir didina taurino kiekį.

*FENILALALANINAS: reguliuoja apetitą, didina kraujospūdį esant hipotenzijai, sąveikauja su mineralais, atsakingais už odos ir plaukų pigmentaciją, formuoja adrenaliną ir noradrenaliną.

*TREONINAS: energijos suvartojimo kontrolė, nuotaikų kaitos ar depresijos poveikis, adrenalino gamyba ir išankstinis skydliaukės (skydliaukės) hormonų paruošimas.

*TRIPTOFANAS: gamina serotoniną, kuris sukelia miegą.

*VALINAS (IZOLEICINAS IR LEICINAS): šios nepakeičiamos aminorūgštys kartu reguliuoja baltymų ir energijos konversiją.

*TAURINAS: dalyvauja daugelyje medžiagų apykaitos procesų ir tam tikromis sąlygomis gali būti paverstas nepakeičiama aminorūgštimi. Taurinas veikia regos takus, smegenis ir nervų sistemą, širdies veiklą, konjuguoja tulžies rūgštis.

Kas yra holistinė mityba?

Pastaruoju metu šunų ir kačių maisto pavadinimuose itin dažnai galima įžvelgti žodį „holistinis“. Sąvoka "holistinis" gamintojai ir prekybininkai reiškia aukštos kokybės pašarus. Žodis „Holistinis“ taip pat yra ant daugelio pašarų pakuočių.
Kas yra holistinis gyvūnų pašaras? Koks jis turėtų būti? Pats terminas „holistinis“ reiškia „pilnas, vientisas“. Tai reiškia, kad atskirų elementų rinkinys yra daugiau nei tik jų suma.
Holistiniuose pašaruose dažniausiai būna kokybiškų ingredientų: brangesnių baltymų šaltinių (jūros žuvis, ėriena, elniena), natūralių ingredientų (daržovės, vaisiai, uogos). Tokiuose pašaruose dirbtinių konservantų nėra, tačiau vietoj pigių kviečių ir kukurūzų kaip angliavandenių šaltinio naudojami ryžiai ir bulvės.

Tačiau jokioje pasaulio šalyje nėra reikalavimų, kas turi ir neturėtų būti įtrauktas į holistinį šunų ir kačių maistą. Todėl gražus pavadinimas ant pakuotės ne visada yra kokybės rodiklis. Pašarų kokybę liudija ne jo pavadinimas, o ant pakuotės nurodyta sudėtis. 

Todėl sprendimą, ar įtraukti DOGSLIKEFISH papildomų pašarų asortimentą į holistinių pašarų kategoriją, reikėtų priimti susipažinus su jų produktų sudėtimi ir gaminimo technologija.

Baltymai yra nepakeičiama visų amžiaus grupių šunų maisto sudėtinė dalis

Šunims baltymai yra būtini pagrindinėms ląstelių funkcijoms ir viso organizmo funkcionavimui, įskaitant ląstelių regeneraciją ir regeneraciją, audinių procesų gamybą ir reguliavimą, hormonų ir fermentų gamybą bei vandens balanso ir energijos.

Jei su maistu negaunate pakankamai baltymų, jūsų organizmas pradeda naudoti savo audinių baltymus. Kadangi organizmas negali saugoti aminorūgščių, jis suardo savo baltymų struktūrą, įskaitant sveikus raumenis, kad pasigamintų jam reikalingos aminorūgštys.

Šuns organizme būtina užtikrinti įvairiausių amino rūgščių pasisavinimą, o vienas jų šaltinių – žuvis.

Baltymai svarbūs įvairaus amžiaus šunims, vienodai svarbi ir jų kokybė. Baltymų poreikis negali būti patenkintas šeriant šunį grūdais, krakmolu ir daržovėmis.

Omega-3, Omega-6 ir Omega-9 riebalų rūgščių poveikis šunims

Reguliarus riebios žuvies ar žuvies odos vartojimas gali padėti išlaikyti jūsų akis blizgančias ir sveikas.

Žuvyje yra retinolio – vitamino A, kuris gerina naktinį matymą.

Viena iš omega-3 riebalų rūgščių rūšių yra dokozaheksaeno rūgštis, kuri yra pagrindinė maistinė medžiaga, maitinanti smegenis ir tinklainę. Su maistu suvartojamos omega-3 riebalų rūgštys gali sumažinti geltonosios dėmės degeneracijos ar aklumo priežasčių riziką.

Šios savybės turi įtakos ir šunims. Mityba, kurioje gausu žuvų taukų, gali padėti išvengti rimtų uždegiminių žarnyno ligų.

Didelis Omega-3, Omega-6 ir Omega-9 riebalų rūgščių kiekis gali sumažinti šunų uždegimą sukeliančių molekulių ir medžiagų (eikozanoidų ir citokinų) kiekį.

Papildoma riebios žuvies ar žuvies odos maisto porcija per savaitę sumažins širdies ligų riziką, taip pat palengvins simptomus ir užkirs kelią įvairių rūšių artritui šunims.

Visa žuvis šunų maitinimui

Reguliarus sveikų žuvų valgymas šunims suteikia galimybę aprūpinti organizmą daugeliu būtinų maistinių medžiagų, įskaitant jodą, seleną, cinką ir kalcį. Jodas svarbus skydliaukei, tačiau selenas formuoja fermentus, kurie gali padėti apsisaugoti nuo vėžio.

Žuvies riebalai suteikia vidutiniškai 33% dienos raciono energetinės vertės, yra ląstelių ir ląstelių struktūrų dalis (plastinė reikšmė), dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose.

Riebalai užtikrina kelių mineralų ir riebaluose tirpių vitaminų (А, В, Е) įsisavinimą žarnyne. Riebalinis audinys yra aktyvios energetinės medžiagos rezervas.

Žuvis yra puikus vitaminų šaltinis, įskaitant vitaminus A, B2, B2 ir D. Vitaminas A gerina regėjimą, vitaminas B2 (riboflavinas) yra vienas iš fermentų, reguliuojančių svarbiausius medžiagų apykaitos etapus, teigiamai veikia nervų sistemos, odos ir gleivinių būklę, kepenų veiklą ir kraujo formavimąsi.

Vitaminas B6 (piridoksinas) dalyvauja baltymų, riebalų ir angliavandenių apykaitoje, reguliuoja ir normalizuoja riebalų apykaitą kepenyse.

Vitaminas D reguliuoja kalcio ir fosforo mainus, skatina jų pasisavinimą iš žarnyno ir nusėdimą kauluose. Vitaminas D susideda iš provitamino D1, kuris susidaro odoje veikiant saulės spinduliams, ir vitamino D2 (ergokalciferolio), kuris patenka į organizmą su maistu. Aktyvioji vitamino D forma susidaro inkstuose.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.