.

Apie TraumaPet

Projektas TraumaPet® Ag sukurtas Čekijos Respublikos pramonės ir prekybos ministerijos mokslinių tyrimų stipendijos FR-TI2/205 – "Nanotechnologijomis pagrįstų medicinos prietaisų tyrimai ir plėtra rezultatas".

Ši dotacija atskleidė nanosidabro veiksmingumą kartu su priešuždegiminiu poveikiu ir gydančiomis savybėmis. Preparatai yra labai veiksmingi atsižvelgiant į didėjantį patogenų atsparumą antibiotikams ir įrodė savo veiksmingumą per beveik trejus metus trukusius tyrimus, kurių metu jie buvo naudojami veterinarijos gydytojų, taip pat Brno veterinarijos ir farmakologijos mokslų universitete, su kuriuo glaudžiai bendradarbiaujame. Remiantis teigiamais rezultatais buvo nuspręsta šiuos produktus pasiūlyti vartotojams.

Tikime, kad TraumaPet® Ag preparatai bus naudingi ir jūsų augintiniams bei pagerins jų gyvenimą net ir tokiose nemaloniose situacijose kaip įvairios traumos, infekcinės ligos ar atsigavimas po operacijų.

NAUJOS KARTOS VETERINARINIAI PRODUKTAI

TraumaPet® Ag produktų linijoje naudojami nanotechnologijų produktai, siekiant pagerinti mūsų keturkojų augintinių gyvenimo kokybę ir padėti spręsti juos varginančius sveikatos sutrikimus, kurie dažnai mus vargina labiau nei mūsų pačių veikatos sutrikimai. Pavyzdžiui, įvairios žaizdos, įbrėžimai ir kiti odos pažeidimai, įskaitant nemalonias infekcijos komplikacijas ir pooperacinius sužalojimus. TraumaPet® Ag produktai padeda išgyti ir sutrumpina mūsų gyvūnų ligos laiką. Taigi gydymo trukmės sutrumpinimas net viena diena kiekvieną kartą yra sveikintinas palengvėjimas abiem pusėms.

TraumaPet® Ag veterinarijos gaminiuose yra sidabro, kurio poveikis žinomas šimtmečius, taip pat patikrintų ingredientų, skatinančių gijimą ir mažinančių nemalonias komplikacijas.

Nanotechnologijos ir galimybė gaminti sidabrą nanokristalinėje struktūroje žymiai padidina sidabro biologinę vertę. Tikėtina, kad šie kristalų chemijos pasiekimai turės didelį poveikį mikrobiologijai, taip pat žaizdų ir uždegimų gydymui.

Be sidabro antibakterinių savybių, pagerėja lėtai gyjančių žaizdų gijimas ir pažeistų audinių atstatymas. Aprašytas sumažėjęs žaizdų paraudimas taip pat rodo sidabro priešuždegiminį poveikį.

SIDABRAS IR NANOTECHNOLOGIJOS

TraumaPet® Ag sudėtyje esančios sidabro nanodalelės naikina organizme priešiškus patogenus, skaidydamos patogeninių bakterijų, virusų ir grybelių fermentus. Kenksmingi mikroorganizmai miršta per 5–6 minutes.

Sidabras šimtmečius buvo naudojamas įvairių ligų, ypač infekcijų, profilaktikai ir gydymui.

1992 m. Ženevos universiteto medicinos centras iškėlė hipotezę, kad taurieji metalai (įskaitant sidabrą) ateityje gali būti naudojami kaip antivirusiniai ir antibakteriniai vaistai ir netgi gali būti naudojami kovojant su mutavusiais patogenais (ligas sukeliančiais mikroorganizmais), kurie yra atsparūs antibiotikų poveikiui. Panašias išvadas 1995 metais padarė Filadelfijos (JAV) mokslininkai, tirdami koloidinį sidabrą, praturtintą teigiamai įkrautais sidabro jonais. Įrodyta, kad kai kuriais atvejais šie jonai slopina virusų dalijimąsi ir netgi gali virusus sunaikinti.

1992 m. atlikti tyrimai parodė koloidinio sidabro palaikomąsias savybes gydant Candida albicans mieliagrybių sukeltas ligas ir gydant lėtinį nuovargį.

Veterinarijos reikmėms pasirinkome sidabrą, sukurtą Palacký universiteto Olomouco regioniniame pažangių technologijų ir medžiagų centre, kuris atitinka mūsų funkcionalumo, ekonomiškumo ir prieinamumo reikalavimus, taip pat su atkuriamais parametrais pakartotinai gamybai.