PREMIL prekinis ženklas

Maksimali kokybė už mažiausią kainą

Serbijos bendrovė PREMIL įkurta 1995-ais metais ir jau 27-eri metai gamina maistą šunims ir katėms.

Premil didžiuojasi, kad jų gaminius naudoja aukščiausio lygio profesionalūs šunų augintojai, kurie su savo augintiniais laimi daugybėse nacionalinių ir tarptautinių kinologinių renginių.

Bendrovėje įtvirtintas principas, kad sėkmę rinkoje galima pasiekti tik rimtu darbu ir aukšta produkcijos kokybe, todėl Premil visada bendradarbiauja tik su patikimais žinomais tiekėjais, iš kurių perka tik aukščiausios kokybės, natūralias žaliavas. 

Nuo 2012 m. produkcija gaminama Kevino mieste, naujoje gamykloje, moderniais, visiškai automatizuotais įrenginiais. Gamykla buvo pastatyta vykdant PSOM projektą, prižiūrint ir padedant Nyderlandų vyriausybei, kuriai Premil bendrovė yra labai dėkinga. Premil bendrovėje dirba daugiau nei 90 etatinių darbuotojų.

Premil - viena iš pirmųjų šioje srityje, įvedusi į gamybą kokybės standartus ISO 9001 ir HACCP, kurių atitikties sertifikatus Austrijos agentūra „Quality Austria“ išdavė dar 2008 m. 

2013 metais bendrovei buvo suteiktas FSSC 22000 kokybės standarto atitikties sertifikatas. Premil turi leidimą savo produkciją eksportuoti Europos Sąjungos rinkai, į CEFTA susitarimo šalis, taip pat Muitų sąjungos šalis. 

Bendrovės tikslas - nuolat tobulinti gaminius, plėsti savo prekės ženklo asortimentą, taip pat įsisavinti užsienio rinkas. Per visą bendrovės gyvavimo laikotarpį didžiausias dėmesys buvo skiriamas produkcijos kokybei, o tai užtikrina kvalifikuotų specialistų komanda, kurią sudaro patyrę technologai, veterinarai ir kinologai.

 Vadovaudamasi šūkiu - MAKSIMALI KOKYBĖ UŽ MAŽIAUSIĄ KAINĄ, rimto bei atsidavusio požiūrio į savo darbą dėka, bendrovė įgijo klientų pagarbą ir pasitikėjimą, o tai suteikė  galimybę plėtoti gamybos ir pardavimų tinklą visose rinkose greta kitų garsių pasaulyje pripažintų gamintojų.


Super Premium produktų linija šunims

Tai visavertis, puikiai subalansuotas maistas, kurio sudėtyje yra daug aukščiausios kokybės mėsos, natūralių ingredientų, ypač patogus naudojimas. Maksimali kokybė už mažiausią kainą. 

Šios linijos maistui naudojama tik natūrali mėsos žaliava. Maiste yra optimalus kiekis amino ir riebiųjų rūgščių, mineralinių medžiagų ir vitaminų - visko, ko reikia sveikam ir visaverčiam Jūsų augintinio gyvenimui.

Premil maisto gamyboje nenaudojami jokie sintetiniai ar natūralūs dažikliai, genetiškai modifikuoti produktai, pridėtinės amino rūgštys, kviečiai, miežiai, soja, skonio ir aromato stiprikliai.

PREMIL Super Premium produktų linija šunims

Super Premium linijos šunims produktai:

Super sport

Skirtas suaugusiems hiperaktyviems ir dabiniams šunims. Šio maisto pagrindą sudaro dehidratuota vištiena ir tunas 30%, ryžiai 18%.

Junior

Skirtas didelių veislių ir dydžių šuniukams ir jauniems šunims. Šio maisto pagrindą sudaro dehidratuota vištiena, kalakutiena ir tunas 31%, ryžiai 20%.

Large

Skirtas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių ir dydžių šunims. Šio maisto pagrindą sudaro dehidratuota vištiena, kalakutiena, antiena ir tunas 28%, ryžiai 15%. Praturtintas chondroitinu ir gliukozaminu.

Mini

Skirtas mažų ir vidutinių veislių šuniukams, jauniems ir suaugusiems šunims. Šio maisto pagrindą sudaro dehidratuota kalakutiena, antiena ir tunas 35%, ryžiai 20%.

Special

Skirtas visų veislių ir dydžių suaugusiems šunims, taip pat išrankaus skonio šunims. Šio maisto pagrindą sudaro dehidratuota ėriena ir tunas 31%, ryžiai 31%.

Sunrise

Skirtas stiprinti šunų imunitetą, taip pat jautriems ir alergiškiems šunims. Šio maisto pagrindą sudaro dehidratuota ėriena, antiena ir tunas 27%, ryžiai 27%.

Atlantic

Skirtas imuniteto stiprinimui, jautriems ir alergiškiems šunims. Šio maisto pagrindą sudaro dehidratuota lengvai virškinama tuno mėsa 27%, ryžiai 27%.


Profi produktų linija šunims

Tai - visavertis maistas, kurio pagrindą sudaro lengvai virškinami gyvūninės kilmės baltymai; papildytas makro ir mikroelementais, kurie yra būtini sveikam šunų gyvenimui.

Mūsų maistas yra pirmasis daugelio šunų augintojų pasirinkimas - daugybė šunų, turinčių reikšmingų kinologinių apdovanojimų, užaugo su „Premil“ maistu. Būtent profesionalūs veisėjai pastaraisiais metais savo patarimais labai prisidėjo prie mūsų produktų kūrimo.

Turėdami gerą patirtį su mūsų produktais, dauguma veisėjų renkasi „Profi“ linijos maistą, kuris buvo specialiai sukurtas ir ištobulintas remiantis jų pasiūlymais, atsižvelgiant į didžiulę jų patirtį bei profesionalų požiūrį į šunų dresavimą.

PREMIL Profi produktų linija šunims

Profi linijos šunims produktai:

Power

Visavertis maistas šuniukams, jauniems ir suaugusiems hiperaktyviems šunims, taip pat visų veislių ir dydžių darbiniams šunims.

Atomic

Visavertis maistas suaugusiems hiperaktyviems, taip pat visų veislių ir dydžių darbiniams šunims, turintiems intensyvų fizinį krūvį.

Extreme

Visavertis maistas hiperaktyviems visų veislių bei dydžių vyresniems, nei 8 mėnesių amžiaus šunims.

Energy

Visavertis maistas jauniems vidutinių ir didelių veislių šunims, taip pat suaugusiems, intensyvų fizinį krūvį turintiems šunims.

Win

Visavertis maistas, skirtas suaugusiems parodiniams šunims.


Super premium produktų linija katėms

Visavertis subalansuotas maistas visų veislių katėms. Aukščiausios kokybės mėsa patenkins net labiausiai išrankaus skonio kates. pH lygis nuo 6,0 iki 6,5. Maksimali kokybė už mažiausią kainą.

Maisto gamyboje nenaudojami jokie sintetiniai dažikliai, amino rūgštys, genetiškai modifikuoti produktai, soja, kviečiai, miežiai, skonio ir aromato stiprikliai.

PREMIL Super premium produktų linija katėms

Super Premium linijos katėms produktai:

Fancy

Visavertis suaugusių kačių maistas. Aukščiausios rūšies mėsa patenkins net išrankiausių kačių skonį. Puikiai subalansuota riebalų sudėtis kartu su reikalingais makro ir mikroelementais užtikrina sveiką odą, žvilgantį kailį, suteikia pakankamą energijos kiekį tiek naminėms, tiek lauke gyvenančioms katėms.

Sleepy

Visavertis subalansuotas aukščiausios kokybės maistas, skirtas visų veislių suaugusioms katėms. Aukščiausios rūšies mėsa patenkins net išrankiausių kačių skonį. Puikiai subalansuota riebalų sudėtis kartu su reikalingais makro ir mikroelementais užtikrina sveiką odą, žvilgantį kailį, suteikia pakankamą energijos kiekį tiek naminėms, tiek lauke gyvenančioms katėms.

Slim cat

Visavertis subalansuotas aukščiausios kokybės maistas sterilizuotoms ir mažiau aktyvioms katėms, bei katėms, turinčioms viršsvorį. Pagaminta derinant gyvulinės kilmės baltymus, gautus iš aukščiausios kokybės mėsos, su lengvai perdirbamais grūdų produktais. Didelis baltymų kiekis ir mažas riebalų procentas leidžia išlaikyti tinkamą raumenų masės santykį ir kontroliuoti viršsvorį. Celiuliozės pluoštas palengvina maisto virškinimą, apsaugo nuo kailio gniutulų susidarymo.

Premium produktų linija katėms

Visavertis maistas bet kokio amžiaus katėms su natūraliomis, tinkamai subalansuotomis amino rūgštimis, gaunamomis iš aukščiausios kokybės mėsos. Aminorūgštys kartu su visais būtinais makro ir mikroelementais užtikrins tinkamą jūsų katės vystymąsi, sveiką ir ilgą gyvenimą. Dėl tinkamo pH lygio 6,0 - 6,5, sumažėja akmenų susidarymo rizika šlapimtakiuose bei šlapimo pūslėje, rizika. Aukščiausios kokybės riebalai kartu su vitaminais skatins žvilgančio ir tankaus kailio formavimąsi.

Maisto gamyboje nenaudojami jokie sintetiniai dažikliai, amino rūgštys, genetiškai modifikuoti produktai, soja, kviečiai, miežiai, skonio ir aromato stiprikliai.

PREMIL Premium produktų linija katėms

Premium linijos katėms produktai:

Standard beaf

Visavertis maistas bet kokio amžiaus katėms su kruopščiai subalansuotomis natūraliomis amino rūgštimis, gaunamomis iš aukščiausios kokybės mėsos. Praturtintas makro ir mikroelementais, užtikrins tinkamą jūsų katės vystymąsi, sveiką ir ilgą gyvenimą.

Standard poultry

Visavertis maistas bet kokio amžiaus katėms su kruopščiai subalansuotomis natūraliomis amino rūgštimis, gaunamomis iš aukščiausios kokybės mėsos. Praturtintas makro ir mikroelementais, užtikrins tinkamą jūsų katės vystymąsi, sveiką ir ilgą gyvenimą.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.