Vetnil - gyvūnų sveikatai ir gerovei


Apie Vetnil

Veterinarijos gydytojo a.a. Dr. João Carlos Ribeiro sukurta bendrovė Vetnil® pradėjo savo veiklą 1994 m., siekdama Brazilijoje sukurti kokybiškus veterinarinius produktus už rinką atitinkančias kainas. Remiantis tyrimais žirgų mitybos srityje, iki tol šalyje precedento neturėjusi bendrovės sukurta produktų linija tapo segmento lydere ir labiausiai rekomenduojamu geriausių veterinarijos gydytojų, veisėjų bei dresuotojų. Po ketverių pristatymo metų prekės ženklas užkariavo naminių gyvūnų rinką ir pateko į didžiausių sektoriaus įmonių penketuką.

Per daugiau nei du dešimtmečius įmonė visiškai įvykdė savo misiją – pasiūlyti kokybiškus sprendimus gyvūnų gerovei ir sveikatai, viršijančius klientų lūkesčius. Šiandien visą Vetnil® produktų liniją sudaro daugiau nei 90 aukštųjų technologijų produktų.

„Vetnil® – partneris, kuriam rūpi“ koncepcija taip pat siekia plėsti santykius su savo partneriais – dėstytojais, gyvūnų priežiūrą teikiančiais asmenimis, veterinarijos gydytojais, kurių misija - gyvūnų priežiūrai pristatyti geriausius veterinarinius preparatus, mokslą ir tyrimus partneriams dieną ir naktį dirbantiems gyvūnų gerovės ir sveikatos labui. Šioje srityje Vetnil bendradarbiauja su daugybe įmonių ir iniciatyvų, kurios daro teigiamą poveikį visuomenei. Bendrovė taip pat dalyvauja pagrindiniuose segmento renginiuose, kongresuose ir konkursuose, siekdama skatinti specialistus keistis patirtimi ir žiniomis.

Mūsų misija - pasiūlyti aukščiausios kokybės sprendimus, skirtus gyvūnų gerovei ir sveikatai, viršijančius mūsų klientų lūkesčius ir skatinančius mūsų darbuotojų augimą.

Mūsų vizija - būti įkvepiančia įmone, turinčia moderniausią produktų ir paslaugų, skirtų gyvūnų sveikatai ir gerovei, portfelį.

Mūsų vertybės:

  • Aistra - mums patinka tai, ką darome, esame atsidavę ir stkaklūs;
  • Nuolankumas - gerbiame žmogų ir esame atviri naujoms idėjoms;
  • Tobulumas - mes visada darome viską, ką galime;
  • Sąžiningumas - visada elgiamės etiškai, sąžiningai ir skaidriai;
  • Inovacijos - orientuojamės į nuolatinį tobulėjimą ir naujų sprendimų kūrimą.